Weilova 1270/4 102 00 Praha 10 – Hostivař

+420 242 456 100

Sociální/vzdělávací platforma Social-Vet 4.0

Sociální/vzdělávací platforma Social-Vet 4.0

Na této platformě se sejdou všichni odborní školitelé, učitelé, instruktoři a odborníci na speciální pedagogiku. Téměř 5 % studentů v každé odborné škole má problémy s učením nebo postižení.
Specialisté na speciální pedagogiku budou v této sociálně pedagogické platformě podporovat učitele odborného vzdělávání ve speciální pedagogice v přístupu k žákům s poruchami učení a v tom, jak uspokojovat jejich potřeby.
 
Sociálně/vzdělávací platforma Social-Vet 4.0 bude přístupná rodičům s dětmi s poruchami učení nebo s překážkami. Rodiče budou moci získat nějaké informace o vzdělávacích potřebách svých dětí a v případě potřeby získat psychologickou podporu tím, že se zeptají odborníků v této oblasti.
 
Učitelé se budou moci zeptat svých kolegů, kteří vyvinuli osvědčené postupy, jak zvýšit úspěšnost svých žáků s poruchami učení v konkrétních hodinách a využít názory kolegů z celého světa.

Seznam vzdělávacích her

počet název Link
1 icodethefuture.cz
2 AstroCode Adventures(WINDOWS 32-Bit)
2 AstroCode Adventures(WINDOWS 64-Bit)
2 AstroCode Adventures(MAC 64-Bit)
3 Make Code
4 Game Numbers Pairs
5 Game Edible Inedible
6 Racing Game
7 Space Shooter Game
8 Coding Game Brick Breaker
9 Coding Game Asteroid Shooter
Co-funded
Financováno Evropskou unií. Názory vyjádřené jsou názory autora a neodráží nutně oficiální stanovisko Evropské unie či Evroské výkonné agentury pro vzdělávání a kulturu (EACEA). Evropská unie ani EACEA za vyjádřené názory nenese odpovědnost.